Architekci Bielsko-Biała | Małgorzata Pająk-Borecka | PBplus

Projektowanie wnętrz

to moja pasja, a do każdego projektu podchodzę indywidualnie, twórczo i z pełnym zaangażowaniem.
Projektowaniem zajmuję się od 2006 roku. Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej i członkiem Śląskiej Izby Architektów. Od 2010 roku posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Doświadczenie w branży i wiedzę zdobyłam pracując w lokalnych biurach architektonicznych przy projektach architektury mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej, użyteczności publicznej, w tym służby zdrowia, placówek bankowych, salonów samochodowych, przedszkoli, obiektów handlowo-usługowych, a także projektach urbanistycznych i aranżacji wnętrz.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło mi wypracować własne standardy pracy, w celu oferowania usług najwyższej jakości. Przy projektowaniu stawiam na prostotę i racjonalne rozwiązania, analizując jednocześnie indywidualne potrzeby Klienta, funkcję obiektu, i kontekst miejsca.

Moja Autorska Pracownia Architektury PB+ istnieje od 2014 roku. Na potrzeby danego tematu stale współpracuję ze specjalistami innych branż w zakresie konstrukcji, sieci i instalacji wewnętrznych, a także kosztorysantami i rzeczoznawcami. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie inwestycji.

Zapraszam do obejrzenia moich projektów i do współpracy!